Beker van België – Elite

17/04/2020 : Beker van België  Finale
63 Winnaar 61 Winnaar 62
Ten laatste op 13/03/2020 : Beker van België 1/2 finale
61 Futsal Team Charleroi Futsal Topsport Antwerpen
62 ZVC Renolim Borgloon CB Futsal Jette Bxl Cap
Ten laatste op 22/01/2020  : Beker van België 1/4 finale
57 Futsal My-Cars Roselies Futsal Team Charleroi 4 6
58 Futsal Topsport Antwerpen FP Halle Gooik 2 1
59 FS Mofa Hasselt ZVC Renolim Borgloon 5 5 (pen 2 – 3)
60 CB Futsal Jette Bxl Cap Futsal Besiktas Gent 7 1
Ten laatste op 06/12/2019 : Beker van België Ronde 3
49 FC Inter Huy FP Halle Gooik 2 11
50 FS Mofa Hasselt K.K. Malle 5 4
51 BSEP Futsal Morlanwelz CB Futsal Jette Bxl Cap 2 6
52 FT Houthalen La Baracca ZVC Renolim Borgloon 1 4
53 ZVC Eigenbilsen Futsal My-Cars Roselies 2 5
54 Futsal Besiktas Gent ZVC Untied Beverlo 3 2
55 Futsal Topsport Antwerpen Real Noorderwijk 10 3
56 Futsal Team Aalst Futsal Team Charleroi 2 7
Ten laatste op 16/10/2019 : Beker van België Ronde  2
33 Futsal Project Aarschot CB Futsal Jette Bxl Cap 4 4 (pen 5 – 6)
34 ZVK Auto 5 Genk Futsal Besiktas Gent 3 5
35 ZVC Eigenbilsen ZVK Gelko Eisden-Dorp 3 3 (pen 6 – 5)
36 Futsal Development Juprelle ZVC Renolim Borgloon 3 5
37 Zvc Geleeg Leopolsburg BSEP Futsal Morlanwelz 3 4
38 Futsal CSA Auvelais Futsal My-Cars Roselies 1 2
39 ZVK Meeuwen FS Mofa Hasselt 0 7
40 Futsal Rekem FT Houthalen La Baracca 2 4
41 La Squadra Mouscron Real Noorderwijk 5 12
42 RAAL La Louviere Futsal Futsal Team Aalst 2 10
43 ZVC El Classico Futsal Topsport Antwerpen 0 ff 5
44 Proost Lierse Futsal Team Charleroi 3 12
45 ZVK Alken K.K. Malle 2 13
46 MFC OL. Boys Frasnes ZVC Untied Beverlo 2 8
47 United ’76 Schoten FP Halle Gooik 0 15
48 Lazio Lede FC Inter Huy 2 3
Ten laatste op 06/09/2019 : Beker van België Ronde  1
1 RSC SDM Koersel FS Mofa Hasselt 5 6
2 ZVC Hahmja Gent K.K. Malle 4 10
3 ZVC Vijverhof Erpe-Mere ZVK Gelko Eisden-Dorp 2 11
4 Soccercenter Waasland Belsele Futsal Team Charleroi 2 13
5 Anderlecht Brane Black Eagles ZVC Renolim Borgloon 4 10
6 ZVC Futsal Fatani Real Noorderwijk 1 2
7 Futsal AZ Waregem Futsal My-Cars Roselies 2 10
8 FT Onbetong Panna Tongeren La Squadra Mouscron 0 6
9 UNO FC Aartselaar Proost Lierse 0 ff 5
10 Pipo Hoeselt FP Halle Gooik 3 7
11 ZVC Solona Ranst Futsal Topsport Antwerpen 0 21
12 Celtic AV Chatelineau CB Futsal Jette Bxl Cap 4 7
13 Zvc Geleeg Leopolsburg Futsal Courcelles 3 2
14 Futsal Rekem FP Veidec Arb Hamme 3 3 (pen 3 – 1)
15 Fortuna Zutendaal Futsal Team Aalst 5 8
16 Futsal Team Jumet Futsal Besiktas Gent 2 3
17 ZVC Sicilia F.C. Futsal CSA Auvelais 0 5
18 ZVC Eigenbilsen Bouraza Medina Bruxelles 7 2
19 Racing Maasmechelen Futsal Development Juprelle 3 3 (pen 3 – 4)
20 Il Tartuo Heusden BSEP Futsal Morlanwelz 2 6
21 FULL Genk FC Inter Huy 3 3 (pen 4 – 5)
22 United ’76 Schoten Futsal Academy Antwerpen 5 5 (pen 4 – 3)
23 Dera Cars Grace Hollogne ZVK Meeuwen 0 5
24 Futsal Atlas Maaseik FT Houthalen La Baracca 2 8
25 Albacars Futsal Berchem Futsal Project Aarschot 3 4
26 Bvb Borussia Maasmechelen RAAL La Louviere Futsal 2 4
27 ZVK Alken Phoenix Forest 7 4
28 Cimbom Ledeberg ZVC El Classico 0 3
29 The Eagles Brussel ZVC Untied Beverlo 0 5
30 MFC OL. Boys Frasnes ZVC Untied Wellen 3 3 (pen 3 – 1)
31 ZVK Auto 5 Genk Sporting Lodelinsart 9 3
32 Spartak Gent Lazio Lede 2 2 (pen 4 – 5)
In de eerste, tweede en derde ronde wordt de hoogst spelende club steeds als bezoekende ploeg genoteerd. (de wedstrijden van de tweede en derde ronde kunnen afhankelijk van de uitslagen in de eerste en tweede ronde nog gewisseld worden zodanig dat de hoogst spelende club als bezoekende ploeg uitkomt)