Beker van België – Elite

17/04/2020 : Beker van België Finale
63 Winnaar 61 Winnaar 62
Ten laatste op 13/03/2020 : Beker van België 1/2 finale
61 Winnaar 57 Winnaar 58
62 Winnaar 59 Winnaar 60
Ten laatste op 22/01/2020 : Beker van België 1/4 finale
57 Winnaar 53 Winnaar 56
58 Winnaar 55 Winnaar 49
59 Winnaar 50 Winnaar 52
60 Winnaar 51 Winnaar 54
Ten laatste op 06/12/2019 : Beker van België Ronde 3
49 Winnaar 48 Winnaar 47
50 Winnaar 39 Winnaar 45
51 Winnaar 33 Winnaar 37
52 Winnaar 36 Winnaar 40
53 Winnaar 38 Winnaar 35
54 Winnaar 34 Winnaar 46
55 Winnaar 43 Winnaar 41
56 Winnaar 42 Winnaar 44
Ten laatste op 16/10/2019 : Beker van België Ronde 2
33 Futsal Project Aarschot CB Futsal Jette Bxl Cap
34 ZVK Auto 5 Genk Futsal Besiktas Gent
35 ZVC Eigenbilsen ZVK Gelko Eisden-Dorp
36 Anderlecht Brane Black Eagles Futsal Development Juprelle
37 Zvc Geleeg Leopolsburg BSEP Futsal Morlanwelz
38 Winnaar 17 Futsal My-Cars Roselies
39 Winnaar 23 FS Mofa Hasselt
40 Futsal Rekem FT Houthalen La Baracca
41 La Squadra Mouscron Real Noorderwijk
42 RAAL La Louviere Futsal Futsal Team Aalst
43 ZVC El Classico Futsal Topsport Antwerpen
44 Proost Lierse Futsal Team Charleroi
45 ZVK Alken K.K. Malle
46 MFC OL. Boys Frasnes Winnaar 29
47 United ’76 Schoten FP Halle Gooik
48 Lazio Lede FC Inter Huy
Ten laatste op 06/09/2019 : Beker van België Ronde 1
1 RSC SDM Koersel FS Mofa Hasselt 5 6
2 ZVC Hahmja Gent K.K. Malle 4 10
3 ZVC Vijverhof Erpe-Mere ZVK Gelko Eisden-Dorp 2 11
4 Soccercenter Waasland Belsele Futsal Team Charleroi 2 13
5 Anderlecht Brane Black Eagles ZVC Renolim Borgloon 4 10
6 ZVC Futsal Fatani Real Noorderwijk 1 2
7 Futsal AZ Waregem Futsal My-Cars Roselies 2 10
8 FT Onbetong Panna Tongeren La Squadra Mouscron 0 6
9 UNO FC Aartselaar Proost Lierse 0 ff 2
10 Pipo Hoeselt FP Halle Gooik 3 7
11 ZVC Solona Ranst Futsal Topsport Antwerpen 0 21
12 Celtic AV Chatelineau CB Futsal Jette Bxl Cap 4 7
13 Zvc Geleeg Leopolsburg Futsal Courcelles 3 2
14 Futsal Rekem FP Veidec Arb Hamme 3 3 (pen 3 – 1)
15 Fortuna Zutendaal Futsal Team Aalst 5 8
16 Futsal Team Jumet Futsal Besiktas Gent 2 3
17 ZVC Sicilia F.C. Futsal CSA Auvelais uitgesleld
18 ZVC Eigenbilsen Bouraza Medina Bruxelles 7 2
19 Racing Maasmechelen Futsal Development Juprelle 3 3 (pen 3 – 4)
20 Il Tartuo Heusden BSEP Futsal Morlanwelz 2 6
21 FULL Genk FC Inter Huy 3 3 (pen 4 – 5)
22 United ’76 Schoten Futsal Academy Antwerpen 5 5 (pen 4 – 3)
23 Dera Cars Grace Hollogne ZVK Meeuwen ? ?
24 Futsal Atlas Maaseik FT Houthalen La Baracca 2 8
25 Albacars Futsal Berchem Futsal Project Aarschot 3 4
26 Bvb Borussia Maasmechelen RAAL La Louviere Futsal 2 4
27 ZVK Alken Phoenix Forest 7 4
28 Cimbom Ledeberg ZVC El Classico 0 3
29 The Eagles Brussel ZVC Untied Beverlo uitgesteld
30 MFC OL. Boys Frasnes ZVC Untied Wellen 3 3 (pen 3 – 1)
31 ZVK Auto 5 Genk Sporting Lodelinsart 9 3
32 Spartak Gent Lazio Lede 2 2 (pen 4 – 5)
In de eerste, tweede en derde ronde wordt de hoogst spelende club steeds als bezoekende ploeg genoteerd. (de wedstrijden van de tweede en derde ronde kunnen afhankelijk van de uitslagen in de eerste en tweede ronde nog gewisseld worden zodanig dat de hoogst spelende club als bezoekende ploeg uitkomt)