Kalender A-kern

1 BVB 01/09/2017 21.15 Vilvoorde United Futsal Topsport Antwerpen 1 7
1 15/09/2017 21.15 Futsal Topsport Antwerpen ZVK Gelko Eisden-Dorp 11 3
2 22/09/2017 21.15 FS Gelko Hasselt Futsal Topsport Antwerpen 7 4
3 29/09/2017 21.15 Bye Bye
4 06/10/2017 21.15 Anderlecht Braine Black Eagles Futsal Topsport Antwerpen 3 11
5 13/10/2017 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Real Noorderwijk 8 5
6 20/10/2017 21.15 Squadra Mouscon Futsal Topsport Antwerpen 5 6
7 27/10/2017 21.15 Futsal Topsport Antwerpen CB Futsal Jette BXL Cap. 8 4
2 BVB 03/11/2017 21.15 United ’76 Schoten Futsal Topsport Antwerpen 1 5
8 10/11/2017 21.15 Proost Lierse Futsal Topsport Antwerpen 2 5
9 17/11/2017 21.15 ZVK Celtic Houthalen ‘94 Futsal Topsport Antwerpen 2 7
10 24/11/2017 21.15 K.K. Malle-Beerse Futsal Topsport Antwerpen 3 1
11 01/12/2017 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Futsal My-Cars Roselies 7 3
12 08/12/2017 21.15 F.P. Halle-Gooik Futsal Topsport Antwerpen 4 2
13 15/12/2017 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Futsal Team Charleroi 2 1
3 BVB 22/12/2017 21.15 ZVC Real Ardans Okegem Futsal Topsport Antwerpen 2 5
14 29/12/2017 21.15 Bye Bye
15 12/01/2018 21.15 ZVK Gelko Eisden-Dorp Futsal Topsport Antwerpen 1 5
16 19/01/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen FS Gelko Hasselt 9 6
17 09/02/2018 21.15 Real Noorderwijk Futsal Topsport Antwerpen 4 8
4 BVB 12/02/2018 21.15 La Squadra Mouscron Futsal Topsport Antwerpen 1 1
18 16/02/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen La Squadra Mouscon 8 2
19 21/02/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen And Braine Black Eagles
20 23/02/2018 21.15 CB Futsal Jette BXL Cap. Futsal Topsport Antwerpen
21 02/03/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen ZVK Celtic Houthalen ‘94
22 09/03/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Proost Lierse
23 16/03/2018 21.15 Futsal My-Cars Roselies Futsal Topsport Antwerpen
24 23/03/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen K.K. Malle-Beerse
25 30/03/2018 21.15 Futsal Team Charleroi Futsal Topsport Antwerpen
26 06/04/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen F.P. Halle-Gooik
Play-off:
20/04/2018 21.15 (A)8-1, (B)7-2, (C)6-3, (D)5-4
27/04/2018 21.15 (A)1-8, (B)2-7, (C)3-6, (D)4-5
04/05/2018 21.15 Verliezer A – verliezer D Verliezer B – verliezer C
11/05/2018 21.15 Winnaar A – Winnaar D Winnaar B – Winnaar C
18/05/2018 21.15 Verliezer A/D – verliezer B/C
25/05/2018 21.15 Winnaar A/D – Winnaar B/C

Eindronde voor de toekenning van de titel ‘Kampioen van België’

De eerste acht gerangschikte clubs, na afloop van het kampioenschap, nemen deel aan de eindronde in heen- en terugwedstrijden voor de toekenning van de titel van “Kampioen van België”.

De eindronde wordt gespeeld op basis van een “best-of-three” formule met heen- en terugwedstrijden.

De club welk als eerste eindigt na de eindronde is Kampioen van België en heeft recht op het eerste ticket dat aan België wordt toegewezen in de Europese competities.

Alle wedstrijden dienen op vrijdag te worden afgewerkt, tenzij uitzondering goedgekeurd door het Competitions department.

De eventueel beslissende derde wedstrijd wordt op de eerstvolgende maandag of woensdag gespeeld op het terrein van de hoogst geklasseerde ploeg na de reguliere competitie.

Wedstrijdschema kwart finales:

Speeldag 1: 8-1 7-2 6-3 5-4

Speeldag 2: 1-8 2-7 3-6 4-5

Eventueel: 1-8 2-7 3-6 4-5

De nummers geven de eindrangschikking weer van de clubs na de reguliere competitie.

Halve finales:

Deze worden gespeeld in 2 groepen, een groep met winnaar A en winnaar D en een groep met winnaar B en winnaar C.

De eerste wedstrijd zal gespeeld worden op het terrein van de laagst geklasseerde ploeg na de reguliere competitie.

De tweede en eventueel beslissende derde wedstrijd zal gespeeld worden op het terrein van de hoogst geklasseerde ploeg na de reguliere competitive.

Finale:

De eerste wedstrijd tussen de winnaars van de halve finale zal gespeeld worden op het terrein van de laagst geklasseerde ploeg na de reguliere competitie.

De tweede en eventueel beslissende derde wedstrijd zal gespeeld worden op het terrein van de hoogst geklasseerde ploeg na de reguliere competitie.

Elke wedstrijd wordt bij gelijke stand na de reglementaire tijd verlengd met twee periodes van 5 minuten. Is de stand dan nog gelijk wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie (Art F1233.2).

Bron: Sportleven van 28 juni 2017