Kalender A-kern

1 14/09/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen K.K. Malle-Beerse 2 5
2 21/09/2018 21.15 Real Noorderwijk Futsal Topsport Antwerpen 3 7
3 28/09/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Futsal Team Charleroi 6 1
4 05/10/2018 21.15 Proost Lierse Futsal Topsport Antwerpen 7 5
1 BVB 10/10/2018 20.30 Soccer Center Waasland Belsele Futsal Topsport Antwerpen 2 5
5 12/10/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen ZVK Celtic Houthalen ‘94 8 1
6 19/10/2018 21.15 SAV Futsal Morlanwelz Futsal Topsport Antwerpen 3 6
7 26/10/2018 21.30 Futsal My-Cars Roselies Futsal Topsport Antwerpen 3 2
2 BVB 02/11/2018 21.15 SAV Futsal Morlanwelz Futsal Topsport Antwerpen 2 6
8 09/11/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen FS Gelko Hasselt 8 1
9 23/11/2018 21.15 La Squadra Mouscron Futsal Topsport Antwerpen 4 7
3 BVB 07/12/2018 21.15 RSC SDM Koersel Futsal Topsport Antwerpen 3 12
10 14/12/2018 21.15 Futsal Topsport Antwerpen ZVK Gelko Eisden-Dorp 5 0
11 11/01/2019 21.15 K.K. Malle-Beerse Futsal Topsport Antwerpen
4 BVB 04/01/2019 21.15 Beker van België op verplaatsing
12 18/01/2019 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Real Noorderwijk
13 25/01/2019 21.15 Futsal Topsport Antwerpen F.P. Halle-Gooik
14 08/02/2019 21.15 Futsal Team Charleroi Futsal Topsport Antwerpen
15 15/02/2019 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Proost Lierse
16 22/02/2019 21.15 ZVK Celtic Houthalen ‘94 Futsal Topsport Antwerpen
17 01/03/2019 21.15 Futsal Topsport Antwerpen SAV Futsal Morlanwelz
18 08/03/2019 21.15 Futsal Topsport Antwerpen Futsal My-Cars Roselies
19 15/03/2019 21.15 F.P. Halle-Gooik Futsal Topsport Antwerpen
5 BVB 20/03/2019 21.15 Beker van België op verplaatsing
20 22/03/2019 21.15 FS Gelko Hasselt Futsal Topsport Antwerpen
21 29/03/2019 21.15 ZVK Gelko Eisden-Dorp Futsal Topsport Antwerpen
22 05/04/2019 21.15 Futsal Topsport Antwerpen La Squadra Mouscron
6 BVB 22/04/2019 21.15 Beker van België op verplaatsing
PO1 26/04/2019 21.15
PO2 03/05/2019 21.15
PO3 10/05/2019 21.15
PO4 17/05/2019 21.15
PO5 24/05/2019 21.15
PO6 31/05/2019 21.15