Beker van België – Elite

17/03/2021 – Halve finale
89 Winnaar 87 Winnaar 88
90. Winnaar 86 Winnaar 85
13/01/2021 –  Kwart finale
85. Winnaar 84 Winnaar 83
86. Winnaar 77 Winnaar 80
87. Winnaar 81 Winnaar 79
88. Winnaar 82 Winnaar 78
4/12/2020 – 3de Ronde
77. Winnaar 61 Winnaar 63
78. Winnaar 69 Winnaar 66
79. Winnaar 74 Winnaar 67
80. Winnaar 62 Winnaar 73
81. Winnaar 68 Winnaar 76
82. Winnaar 72 Winnaar 64
83. Winnaar 75 Winnaar 71
84. Winnaar 65 Winnaar 70
13/11/2020 – 2de Ronde
61. Futsal Gent F.P. Halle-Gooik
62. La Squadra Maasmechelen Galatasaray 9000 Gent
63. ZVC Lazio Lede Winnaar 47
Futsal Team Charleroi Real Noorderwijk
65. Koekelberg Futsal Jarrtazi Futsal Topsport Antwerpen
66. Flipper FC Maasmechelen K.Herk-De-Stad FC.
67. BSEP Futsal Morlanwelz RAAL La Louvière Futsal
68. K.K. Malle-Beerse ZVK Eisden-Dorp
69. FT Tongeren ZVK Meeuwen
70. Futsal CSA Auvelais Full Hasselt
71. Veidec Arb Hamme FT Houthalen La Baracca
72. Futsa Young’Z Farciennes Albacars Futsal Berchem
73. ZVC United Wellen CB Futsal Jette Bxl Cap
74. La Squadra Mouscron Proost Lierse
75. Zvk auto5 Genk Futsal My-Cars Chatelet
76. FT Borgerhout Futsal Project Aarschot
04/09/2020 – 1ste Ronde
29. HSA Mechelen La Squadra Maasmechelen 2 3
30. ZVC United Heers BSEP Futsal Morlanwelz 5 6
31. MFC Olympic Brunehaut FT Houthalen La Baracca 2 6
32. Real Ardans Okegem Veidec Arb Hamme 1 6
33. L.A.R.T Bruxzlles Futsal ZVK Meeuwen 2 4
34. RAAL La Louvière Futsal Futsal Academy Antwerpen 7 3
35. RSC SDM Koersel-Ham  – F.P. Halle-Gooik 0 13
36. Futsal Gent Pibo Hoeselt 3 3 (Pen 8 – 7)
37. ZVK ‘t Siebelke Hoeselt Albacars Futsal Berchem 1 4
38. Flipper FC Maasmechelen PSF Lier 6 1
39. FT Tongeren ZVC Boca’s Borlo 5 3
40. Bozzjeng Tr. Maasmechelen Real Noorderwijk 3 9
41. ZVC Lazio Lede Calcio Napoli Beringen 2 0
42. Futsal Besiktas Gent Futsal Team Charleroi 1 7
43. Futsal Project Antwerpen Futsal My-Cars Chatelet 2 3
44. Futsal Development Juprelle  – La Squadra Mouscron 2 10
45. ZVC United Beverlo Futsal CSA Auvelais 0 25
46. Futsal Development Juprelle K.K. Malle-Beerse 1 5
47. Liko Genk Soccercenter Waas Belsele ?? ??
48. FC Inter Huy ZVK Eisden-Dorp 5 6
49. MFC Ol. Boys Frasnes  – Futsal Topsport Antwerpen 2 5
50. ZVC Solona Ranst Proost Lierse 1 4
51. Futsal Project Aarschot ZVC Renolim Borgloon 2 2 (pen 4 – 2)
52. FT Borgerhout Defra Cars Grace Hollogne 3 1
53. ZVC United Wellen Sporting Lodelinsart 7 1
54. Futsa Young’Z Farciennes Bouraza Medina Bruxelles 10 4
55. Da Piceno Genk Zvk auto5 Genk 0 6
56. Koekelberg Futsal Jarrtazi ZVK Eisden-Dorp 3 1
57. K.Herk-De-Stad FC. Doordrijvers Denderleeuw 4 3
58. Racing Maasmechelen Full Hasselt 0 6
59. Galatasaray 9000 Gent Fun  Anderlecht 5 2
60. Sreunpunt Borgerhout CB Futsal Jette Bxl Cap 1 2
28/08/2020 – voorronde
1. Cara ’16 Genk Flipper FC Maasmechelen 3 6
2. ZVC United Wellen ZVK Eisden-Dorp 5 6
3. A-Team Lommel ZVC United Beverlo ff
4. Spartak Armenia St-Truiden Calcio Napoli Beringen 2 2 (pen 1 – 4)
5. ZVC United Heers Lfc Sealgroup Lommel ff
6. PSF Lier ZVK Alken 5 2
7. ZVK ‘t Siebelke Hoeselt Futsal United Boxberg Genk 4 3
8. Z.V.C. Eigenbilzen K.Herk-De-Stad FC. 2 5
9. FT Tongeren La Baracca Maasmechelen 4 2
10. BVB Borussia Maasmechelen Da Piceno Genk 7 8
11. Liko Genk Vkm Godsheide 6 4
12. La Squadra Maasmechelen Futsal Rekem 3 3 (pen 10 – 9)
13. ZVC Geleeg Leopoldsburg Racing Maasmechelen 4 5
14. Bozzjeng Tr. Maasmechelen Il Tartufo Heusden 3 2
15. ZVC Boca’s Borlo De Meir Nossa Tongeren ff
16. Galatasaray 9000 Gent Surdac Gent 1921 10 0
17. Forza Temse ZVC Lazio Lede 5 8
18. Futsal Gent Futsal AZ Waregem 5 3
19. ZVC Galaxy-Haaltert Real Ardans Okegem 3 4
20. Doordrijvers Denderleeuw Cimbom Ledeberg 7 3
21. Fun  Anderlecht Futsal Cuesmes 3 1
22. Futsal Team Jumet MFC Olympic Brunehaut 1 3
23. Commeren Essen Sreunpunt Borgerhout 1 7
24. HSA Mechelen ZVC Futsal  Fatant 6 3
25. Soccercenter Waas Belsele Uno FC Antwerpen 5 2
26. Futsal Celtic Boys Vise Futsal Development Juprelle 2 6
27. L.A.R.T Bruxzlles Futsal The Eagles Brussels 3 2
28. Phoeni X Forest Koekelberg Futsal Jarrtazi 2 4
In de eerste, tweede en derde ronde wordt de hoogst spelende club steeds als bezoekende ploeg genoteerd. (de wedstrijden van de tweede en derde ronde kunnen afhankelijk van de uitslagen in de eerste en tweede ronde nog gewisseld worden zodanig dat de hoogst spelende club als bezoekende ploeg uitkomt)